Продавець ТОВ "УКРГАЗКОМПЛЕКТ-2010" розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7 відгуків
+380 (96) 785-20-40
+380 (98) 990-91-08

Укргазкомплект-2010

Вітрина

Укргазкомплект-2010

УКРГАЗКОМПЛЕКТ-2010 - ВИРОБНИК УНІКАЛЬНОГО ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Демонструючи постійне зростання якості нашої продукції і послуг, ми отримуємо схвалення численних клієнтів і нагороди. Так, у 2018, 2019 роках ми отримали премію Вибір споживача, що підтверджує наше неухильне прагнення і здатність реалізовувати інноваційні ідеї для вирішення різних завдань в промислових масштабах. Це показник довіри клієнтів до нашої продукції. Це і показник довіри нам вирішення таких важливих виробничих питань, як фільтрація промислових середовищ, здійснення ремонтних і монтажних робіт підвищеної небезпеки.

Якщо ми вже заслужили вашу довіру, то тим більш гідні зараз, коли якість нашої продукції і послуг підвищилася ще більше, партнерство з нами стала ще більш вигідним!

Більш детально ознайомитись з нашими пропозиціями ви можете на сторінках нашого сайту, а також за допомогою будь-якого зручного для вас каналу зв'язку.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАФТОГАЗОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Чистота нафтопродуктів має важливе значення, як для промисловості, так і для кінцевого споживача. Підвищення якості нафтопродуктів передбачає використання передових технологій, адже вимоги екологічних норм і споживачів постійно зростає. Наше обладнання відповідає усім необхідним технічним характеристикам, щоб бути конкурентоспроможними. А наші унікальні розробки роблять наші пропозиції для вас гарантовано правильним рішенням!

Промислові фільтри-сепаратори нафтопродуктів, газу вже отримують дуже хороші відгуки, тим більше що ми завжди готові розробити технічне рішення, яке буде відповідати саме вашим потребам!

ПРОМИСЛОВЕ ГАЗОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Очищення газу - наскільки це важливо, думаємо, не варто пояснювати докладно. А ті переваги, якими володіють наші промислові фільтри-сепаратори для очищення природного газу і повітря (як газоподібного робочого середовища), варто підкреслити особливо. Отже, наша продукція та технологічні рішення, зокрема, промислові фільтри, сепаратори для газоподібних середовищ, допоможуть вам:

  • Знизити ризик виникнення позаштатних ситуацій на виробництві, у котельнях.
  • Продовжити експлуатаційний термін промислового обладнання, газових пальників - до 50%.
  • Управляти витратою газу, тиском його подачі (ГРС, ГРП,ШРП, ШГРП ).
  • Очистка газа позволяет снизить затраты на техническое обслуживание промышленного оборудования.

Кроме этих и других преимуществ, с которыми вы ознакомитесь непосредственно при эксплуатации нашего оборудования, мы используем индивидуальный подход и гарантируем разработку и реализацию оптимального для вас решения, как по техническому исполнению, как по срокам, так и по стоимости оборудования и услуг. 

ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ НЕФТЕГАЗОВОЙ ПРОМЫШЛЕННОСТИ

Чистота нефтепродуктов имеет важное значение, как для промышленности, так и для конечного потребителя. Повышение качества нефтепродуктов предполагает использование передовых технологий, ведь требования экологических норм и потребителей постоянно растет. Наше оборудование отвечает всем необходимым техническим характеристикам, чтобы быть конкурентоспособными. А наши уникальные разработки делают наши предложения для вас гарантированно верным решением!

Промислові фільтри-сепаратори нафтопродуктів, газу вже отримують дуже хороші відгуки, тим більше що ми завжди готові розробити технічне рішення, яке буде відповідати саме вашим потребам!

Написати нам
Напишите нам свой вопрос, и мы ответим вам в рабочее время в течении часа!

Контакти

пгт. Калиновка, Васильковский район, Киевской области, ул. Железнодорожная, 166 тел.: (096) 785-20-40, zgo@ukr.net

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner